NASTŘÁDALI JSTE ÚCTYHODNÝCH 130.000,- Kč . MOC DĚKUJU !

Datum uveřejnění: 15.03.2015

Před 45 dny jsme spolu s FOLK ŽIJE! nastartovali projekt na serveru HitHit. Byla ve mě hodně malá dušička, když potřebná částka vyskočila na 125.000,- Kč. Ale hrozně jsem si přál, abych mohl zúročit dvouleté přípravy a svoji první desku udělat opravdu poctivě a s pořádnou studiovou kapelou.

 

Přemýšlím, jak shrnout zběsilý kolotoč, který nastal. Ocitl jsem se totiž v rukách profíků jejichž  tempo je docela vražedné. Prvním z požadavků byla zcela nová píseň s odkazem na volnost, romantiku, patriotismus, trochu melancholie i vtipu. Jednu prosincovou noc jsme proto společnými silami s Radkou Havelkovou napsali píseň „ Do větru“ K ní hned potom pro potřeby HitHit vznikl těsně před jejím zahájením  videoklip v produkci  vydavatelství FOLK ŽIJE!, jehož zpracování se zhostil Petr Novotný z Žalmanova Spolu. Při té příležitosti vznikl i kratičký video shot „ Jak to bylo doopravdy“. U jeho výroby jsme se opravdu vyřádili a od srdce zasmáli :-)

 

S velikým respektem a pokorou se skláníme před Vámi, téměř 180 investory. Nastřádali jste úctyhodných 130.000 Kč . Moc Vám všem děkuji, bude to především vaše album!

 

Další poděkování patří i škarohlídům, kteří našemu projektu nefandí. Jejich kritika nás totiž přiměla ohlédnout se, popřemýšlet a ujistit se, že kráčéme po správné cestě. Děkujeme také Českého rozhlasu Hradec Králové a Českému rozhlasu Pardubice, protože singl Do Větru zařadili na playlist mezi novinkami. V hitparádě Rádia Bonton se singl drží jíž třetí týden a těší se velmi dobré společnosti.

 

V tuto chvíli je natáčení CD již v plném proudu. Při aranžích se nesvazujeme žádnými předsudky. Každý z hostů vkládá vlastní invenci, takže cédéčko bude pěkně pestré!

 

Ještě jednou díky Vám všem za podporu, a celému realizačnímu týmu obrovskou porci trpělivosti, a shovívavosti při mém prvním pokusu zvěčnit se na nosič.